Par mums

Sabiedrība pārveidojas, kamēr mainās tās vajadzības un prasības produktu efektivitātei. Šajā sakarā mārketinga stratēģijas galvenais virziens ir inovācija un nepārtrauktība. Jauniem produktiem jāatbilst pašreizējam sortimentam, un pārbaudītie produkti jāuzlabo un jāpielāgo jaunajām prasībām, atvieglojot mazgāšanu un uzlabojot patērētāju dzīves kvalitāti.

Kā zīmola ražotājs mēs veicinām ekonomikas attīstību un sociālo līdzsvaru un progresu ar augstas kvalitātes produktiem par taisnīgām cenām.

Vides aizsardzība

Augsta produktu kvalitāte apvienojumā ar atbildību par cilvēkiem un vidi mums ir pašsaprotama lieta. Mēs pastāvīgi attīstām resursus taupošās ražošanas metodes.

Enerģijas taupīšana un izejvielas

Ražošanas procesos mēs izmantojam enerģiju taupošus risinājumus, kā arī izejvielu izvēlē un izmantošanā lielu vērtību piešķiram atbildīgai apstrādei.

Drošība un ražošana

Mūsu ražošanas iekārtu, produktu un to sastāvdaļu drošība mums ir ļoti svarīga, un tai ir visaugstākā prioritāte. Arī mūsu darbinieku darba vieta ir veidota tā, lai būtu droša.

Mūsu jaunumi, kvalitātes standarti un klientu apmierinātība mūs atšķir.

Viņi padara mūs par uzticamu partneri.

Mēs jūtamies atbildīgi par vidi.

Tā mēs radām atpazīstamu pievienoto vērtību saviem klientiem un patērētājiem.

Mūsu darba rezultāts ir "Dr. Frank kvalitāte".

Vairāk informācijas ir šeit: www.doktor-frank.com

PAR ZĪMOLU DALLI

DALLI GROUP

Saskaņā ar mūsu kvalitātes solījumu kā vidēja lieluma uzņēmums 170 gadu uzņēmuma vēsturē mēs apvienojam tradīcijas, vērtības un sociālo atbildību ar augstas veiktspējas un uz nākotni orientētu uzņēmumu grupas prasībām.

Mūsu produkti tiek ražoti kopumā sešās vietās Vācijā, Nīderlandē un Austrijā.

Augsti kvalificēti un motivēti darbinieki, plaša kvalitātes vadības sistēma un sertifikāti atbilstoši pašreizējiem nozares standartiem nodrošina mūsu produktu augstāko kvalitāti. Miljoniem galalietotāju katru dienu mūs vērtē kā uzticamu, kompetentu ražotāju un uzticas mūsu produktiem.

Kā ģimenes uzņēmums mums darbinieki ir īpaši svarīgi. Sociālā atbildība un apņēmīga personāla vadība mums ir pašsaprotama lieta.

Mūsu darbinieku kvalitāte nodrošina ilgtspējīgus uzņēmuma panākumus. Dalli grupā kopumā strādā aptuveni 1600 cilvēku.

Vairāk informācijas šeit: www.mydalli.de


www.drfrank.lv - Vācu kvalitāte. Mazgāšanas un dezinfekcijas līdzekļi.

Mūsu uzņēmums piedāvā produktus, kas vienmēr ir noderīgi gan mājsaimniecībā, gan uzņēmumos. Mūsu piedāvātās preces ir visaugstākās vācu kvalitātes. Tādi zīmoli kā Dalli, Dr. Frank, Formil jau sen ir nostiprinājušies Eiropas tirgos (Vācijā, Anglijā, Austrijā, Rumānija, kā arī Skandināvijas valstīs).

Mūsu sortiments nepārtraukti paplašinās. Cenas ir ļoti draudzīgas, un vairumtirgotājiem vienmēr ir īpaši piedāvājumi.

Mēs aktīvi sadarbojamies ar viesnīcām, ķīmiskās tīrītavām, bērnudārziem, privātām klīnikām un veikaliem.  mūsu klienti ir ķīmiskās tīrītavas IRVE, kā arī Baltic Beach Hotel.